"SASENA" Marta Katner
Wyroby ze stali nierdzewnej
odpływy prysznicowe odpływy punktowe wyroby ze stali nierdzewnej

Odwodnienia liniowe prysznicowe

odpływ liniowy


Oferujemy nowatorskie i innowacyjne odpływy prysznicowe połączone z perfekcyjną dbałością o każdy detal. Odpływy prysznicowe stworzone zostały z myślą o osobach dla których nowoczesny design oraz niekonwencjonalne rozwiązania są inspiracją przy projektowaniu wnętrza swojej łazienki.


Materiał

Wszystkie nasze odwodnienia prysznicowe produkowane są ze stali nierdzewnej w gatunku 1.4509. Naturalną cechą tej stali jest jej odporność na korozję dzięki reakcji chromu z tlenem w wyniku, której na powierzchni tworzy się cienka samo-ochronna warstwa odtwarzająca się samoistnie w przypadku uszkodzenia.

Jakość produkcji

Wykorzystanie lasera w procesie produkcji pozwala uzyskać bardzo wysoka dokładność wykonania koryta oraz praktycznie dowolny wzór lub napis na pokrywie odpływu prysznicowego. Główne zalety wykorzystania lasera w produkcji odpływów liniowych to:

- Bardzo wysoka i powtarzalna precyzja cięcia,

- Czysta i gładka powierzchnia detalu po przejściu wiązki lasera,

- Wąski obszar oddziaływania termicznego powodujący minimalne zmiany w strukturze materiału.

Zabezpieczenie powierzchni odpływów prysznicowych

Jedną z najważniejszych zalet produkowanych odpływów prysznicowych jest ochrona wierzchniej warstwy stali nierdzewnej. W tym celu wykorzystywany jest opatentowany system czyszczenia i pasywacji firmy WALTER. Za pomocą specjalnego urządzenia działającego na zasadzie elektro-chemicznej, odpływ prysznicowy jest czyszczony a następnie nakładana jest warstwa pasywacyjna zapobiegająca korozji oraz mikrokorozji.

Syfon

W odpływach prysznicowych produkcji "SASENA" stosowane są syfony firmy McAlpine o bardzo niskiej wysokości zabudowy. Syfon wyposażony jest w system czyszczenia od góry, co znakomicie ułatwia użytkownikowi zapewnienie higieny i drożności odpływu.Dane techniczne


dane techniczne odpływu prysznicowego

Pokrywy

W chwili obecnej proponujemy dziewięć różnych pokryw w wykonaniu matowym (stal nierdzewna szczotkowana) lub opcjonalnie błyszczącycm (stal nierdzewna polerowana). Na specjalne życzenie możemy wykonać pokrywę z dowolnym napisem lub np. wzorem przesłanym przez Klienta.

Odpływ prysznicowy Gwiazdy GWIAZDY
Odpływ prysznicowy Kratka KRATKA
Odpływ prysznicowy Paski PASKI
Odpływ prysznicowy Piasek PIASEK
Odpływ prysznicowy Piątki PIĄTKI
Odpływ prysznicowy Sitko SITKO
Odpływ prysznicowy Słupki SŁUPKI
Odpływ prysznicowy Świerk ŚWIERK
Odpływ prysznicowy Płytka PŁYTKA do ZABUDOWY
Pliki do pobrania:

pobierz

Pobierz ulotkę reklamową
plik w formacie pdf (2.5MB)


pobierz

Pobierz certyfikat materiałowy
plik w formacie pdf (250KB)


pobierz

Pobierz instrukcję montażu
plik w formacie pdf (450KB)


pobierz

Pobierz deklarację producenta
plik w formacie pdf (370KB)
[ ↑ ]