"SASENA" Marta Katner
Wyroby ze stali nierdzewnej
odpływy prysznicowe odpływy punktowe wyroby ze stali nierdzewnej

Odwodnienia punktowe

odpływ punktowyKratki ściekowe firmy "SASENA" są idealnym rozwiązaniem odwodnień punktowych w pomieszczeniach, gdzie liczy się nowoczesność i dyskrecja odprowadzania wody. Niska zabudowa, funkcjonalność, niezawodność oraz minimalistyczna bryła zastępuje tradycyjne rozwiązania, dzięki czemu, każde wnętrze staje się ponadczasowe.
Stal nierdzewna

Użyta w naszych wyrobach stal nierdzewna jest ferrytycznym stopem żelaza, chromu, molibdenu, tytanu, niobu i innych składników, które decydują o wyjątkowości materiału (plastyczność) oraz specjalnych właściwościach antykorozyjnych.

Jakość wykonania

W odróżnieniu od tradycyjnych odpływów punktowych gdzie do łączenia stali nierdzewnej stosowane jest typowe spawanie, kratki ściekowe "SASENA" łączone są za pomocą "mikroplazmy" dzięki czemu wszelkie krawędzie mające kontakt z wodą są idealnie gładkie i równe. Równie innowacyjnym rozwiązaniem jest mechaniczne szlifowanie krawędzi odpływu, co podwyższa estetykę oraz dopasowanie kratki ściekowej do poziomu powierzchni płytek.

Zabezpieczenie powierzchni odpływów punktowych

Każda kratka ściekowa przed opuszczeniem fabryki jest czyszczona i zabezpieczana za pomocą urządzenia firmy WALTER działającego na zasadzie elektro-chemicznej. Pokrycie odpływu punktowego warstwą pasywacyjną zabezpiecza stal nierdzewną przed skutkami korozji i mikrokorozji. Przed zapakowaniem do pudełka każde odwodnienie punktowe jest pokrywane specjalnym środkiem chemicznym, chroniącym stal nierdzewną przed utlenieniem i utrudniającym zabrudzenie.

Syfon

W odwodnieniach punktowych produkcji "SASENA" stosowany jest syfon firmy McAlpine o wyjątkowo niskiej wysokości zabudowy oraz przepustowości na poziomie ok. 30 l/min. Używane do naszych odwodnień syfony, wyposażone zostały w system czyszczenia od góry, który ułatwia użytkownikowi czyszczenie oraz zapewnienie higieny odpływu punktowego.Dane techniczne


dane techniczne odpływu punktowego

Pokrywy ze stali nierdzewnej

Dzięki wykorzystaniu lasera w produkcji pokryw do odwodnień punktowych, możemy zaproponować Państwu aż dziewięć różnych rodzajów wzorów. Jako opcja istnieje możliwość wykonania wzoru zaproponowanego przez Klienta lub stworzenie dowolnego napisu.

Odpływ punktowy Piasek PIASEK
Odpływ punktowy Groszek GROSZEK
Odpływ punktowy Zapałki ZAPAŁKI
Odpływ punktowy Gwiazda GWIAZDA
Odpływ punktowy Paski PASKI
Odpływ punktowy Wężyk WĘŻYK
Odpływ punktowy Słońce SŁOŃCE
Odpływ punktowy Ślimak ŚLIMAK
Odpływ punktowy Płytka PŁYTKA DO ZABUDOWY
Pliki do pobrania:

pobierz

Pobierz ulotkę reklamową
plik w formacie pdf (2.3MB)


pobierz

Pobierz certyfikat materiałowy
plik w formacie pdf (250KB)


pobierz

Pobierz instrukcję montażu
plik w formacie pdf (400KB)


pobierz

Pobierz deklarację producenta
plik w formacie pdf (370KB)
[ ↑ ]