"SASENA" Marta Katner
Wyroby ze stali nierdzewnej
odpływy prysznicowe odpływy punktowe wyroby ze stali nierdzewnej

QUICK. by Sasena - Twój czas jest dla nas inspiracją
Nowość na rynku, zegary w oryginalnym wydaniu tylko od QUICK. by Sasena!
Masz ochotę na nowy akcent kolorystyczny w salonie, a może znudziła Ci się monotonna kuchnia?
U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Zegary

Z pasją oddajemy się tworzeniu, projektowaniu i wykonaniu zegarów ściennych. Dzięki elastycznemu komponowaniu poszczególnych elementów, każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Różnorodność tła, tarczy, wskazówek oraz tysiące wzorów zapewniają satysfakcję najbardziej wymagającym klientom. .

Materiał

W technologii produkcji naszych zegarów używamy stali nierdzewnej (rama) malowanej proszkowo oraz podkładu DIBOND® (tło). DIBOND® jako pierwsza na świecie aluminiowa płyta kompozytowa produkowana jest nieprzerwanie od 1992 roku. Standardowa płyta składa się z dwóch aluminiowych okładzin o grubości 0,3mm oraz rdzenia polietylenowego. Jest to materiał o wysokiej sztywności, odporny na zmiany temperatur, stabilny a przez to idealny zarówno dla zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych. Połączenie tych dwóch elementów pozwala na uzyskanie niesamowitych wrażeń estetycznych i kolorystycznych. Nasze zegary standardowo wyposażone są w mechanizm kwarcowy zasilany z baterii AA (w komplecie), który zapewnia dokładność wskazań i pewność odczytu.

Kolorystyka

W naszej produkcji korzystamy z kilkunastu kolorów palety RAL. Taki system sprawia, że składając zamówienie, Klient ma pewność, że otrzyma dokładnie takie zestawienie kolorów zegara jakie zamówił. Pełna dowolność pozwala na wkomponowanie kolorystyki zegara w każde wnętrze a możliwości mieszania barw ograniczone są wyłącznie wyobraźnią Klienta.
Poniżej zamieściliśmy dostępną kolorystykę zegarów, prosimy jednak pamiętać, że przedstawione kolory mogą się różnić od rzeczywistych, w zależności od typu i ustawień monitora.

paleta RAL
Opcjonalnie możemy wykonać zegar z dowolnym kolorem z pełnej palety RAL. Poniżej link do pliku palety RAL.

pobierz

Pobierz pełną paletę kolorystyczną
plik w formacie pdf (1.8MB)


Katalog zegarów

Wykorzystanie lasera w produkcji naszych wyrobów stwarza możliwość wykonania dowolnego wzoru zegara. Poniżej znajdziecie Państwo standardowe wzory zegarów dostępne w naszej ofercie. Katalog produktów będzie stale powiększany...

Zegar QUICK Sunshine SUNSHINE

Zegar o średnicy 40 cm z ramą w kolorze RAL 4006 i tłem RAL 2013.

Zegar QUICK Game GAME IS BEGINNING

Zegar o średnicy 40 cm z ramą w kolorze RAL 2013 i tłem RAL 6001.

Zegar QUICK Inscription INSCRIPTION

Zegar o średnicy 40 cm z ramą w kolorze RAL 1013 i tłem RAL 2002.

Cena promocyjna: 149 zł


Zapraszamy na Facebooka:
[ ↑ ]